log in

Prijedor Open do 10 godina

Featured Prijedor Open do 10 godina
Rate this item
(0 votes)

 U subotu 03.09.2016.godine na terenima Teniskog kluba "DR. Mladen Stojanović" održan je turnir iz kalentara Teniskog Saveza Republike Srpske. Takmičari našeg kluba su ponovo blistali i osvojili medalje. Na turniru su učestvovali : Matea Jandrić, Teodora Kovačević, Teodora Tadić, Elena Torbica, Stefan Puhalić, Stefan Bajić, Luka Bucalo i Nikola Babić.

  U kategoriji djevojčica prvo mjesto je zauzela Matea Jandrić a Teodora Kovačević je bila treća. Kod dječaka Stefan Puhalić je zauzeo prvo mjesto, a Luka Bucalo i Stefan Bajić su bili drugoplasirani.

  Sljedeće subote na terenima našeg kluba se održava Masters u kategoriji do 10 godina. Na njemu učestvuje po osam najboljih djevojčica i dječaka sa rang liste TS Republike Srpske.