log in

Takmičari 2010 godina

Učestvovali smo na turnirima iz takmičarskog kalendara Tenis Saveza BiH, ITF turnirima i nekim turnirima u Srbiji, Sloveniji, Hrvatskoj i turnirima iz kalendara Tenis Evrope. Rezultati koje je ostvario Teniski klub u 2010. godini Za prvo mjesto osvojena su 23 pehara Za drugo mjesto osvojena su 22 pehara Za treće mjesto osvojena su 22 pehara Ukupno osvojeno je 67 pehara Pojedinačni rezultati u kategoriji juniora/ki do 10 godina: Teodora Dalmacija - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Borac“održanom u Banja Luci za juniorke do 10. godina, osvojila je I mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Cazin“održanom u Cazinu za juniorke do 10. godina, osvojila je I mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prijedor“održanom u Prijedoru za juniorke do 10. godina, osvojila je III mjesto. - Na Prvenstvu Republike Srpske održanom u Banja Luci za juniorke do 12. godina, osvojila je III mjesto. Marko Dejanović - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Vitez“održanom u Vitezu za juniore do 10. godina, osvojio je III mjesto. Pojedinačni rezultati u kategoriji juniora/ki do 12 godina: Mirza Redžić - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Mostar Stari grad“održanom u Mostaru za juniore do 12. godina, osvojio je III mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Banja Luka“održanom u Banja Luci za juniore do 12. godina, osvojio je III mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „Kup Dramar“održanom u Tuzli za juniore do 12. godina, osvojio je III mjesto. - Na međunarodnom turniru „OP Novska“ održanom u Novskoj u Hrvatskoj za juniore do 12 godina, osvojio je I mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Banja Luka“održanom u Banja Luci za juniore do 12. godina, osvojio je II mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Mostar “održanom u Mostaru za juniore do 12. godina, osvojio je I mjesto. Gavrilo Nović - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Tuzla“održanom u Tuzli za juniore do 12. godina, osvojio je III mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Bjeljina“održanom u Bjeljini za juniore do 12. godina, osvojio je I mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prijedor“održanom u Prijedoru za juniore do 10. godina, osvojio je II mjesto. Pojedinačni rezultati u kategoriji juniora/ki do 14 godina: Aleksa Milojica - Na Državnom dvoranskom prvenstvu BiH za juniore do 14 godina, održanom u Sarajevu osvojio je III mjestou. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „HIPO KUP“održanom u Banja Luci za juniore do 14. godina, osvojio je II mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Banja Luka“održanom u Banja Luci za juniore do 16. godina, osvojio je III mjesto u igri parova. - Na Državnom prvenstvu BiH za juniore do 14 godina, održanom u Tuzli osvojio je III mjestou. - Na Državnom prvenstvu BiH za juniore do 16 godina, održanom u Prijedoru osvojio je II mjestou u igri parova. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Banja Luka“održanom u Banja Luci za juniore do 14. godina, osvojio je II mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prijedor“održanom u Prijedoru za juniore do 14. godina, osvojio je II mjesto u singlu a u igri parova I mjesto - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prijedor“održanom u Prijedoru za juniore do 1. godina, osvojio je u igri parova I mjesto - Na masters turniru (16 najboljih tenisera u BiH) za juniore do 16 godina održanom u Prijedoru osvojio je III mjesto. - Na Prvenstvu Republike Srpske, održanom u Prijedoru za juniore do 14 godina, osvojio je I mjesto. - Na međunarodnom dvoranskom turniru „Zagi kup“ održanom u Zagrebu u Hrvatskoj za juniore do 14 godina, osvojio je I mjesto. Slađana Mikanović - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Srbas“održanom u Srpcu za juniorke do 14. godina, osvojila je III mjesto. - Na Prvenstvu Republike Srpske održanom u Banja Luci za juniorke do 14. godina, osvojila je II mjesto. Katarina Rodić - Na Prvenstvu Republike Srpske održanom u Banja Luci za juniorke do 14. godina, osvojila je III mjesto. Nikola Rodić - Na Prvenstvu Republike Srpske, održanom u Prijedoru za juniore do 14 godina, osvojio je III mjesto. Stefan Surtov - Na Prvenstvu Republike Srpske, održanom u Prijedoru za juniore do 14 godina, osvojio je I mjesto. Pojedinačni rezultati u kategoriji juniora/ki do 16 godina: Đorđe Ilić - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „HIPO 2010“održanom u Banja Luci za juniore do 16. godina, osvojio je I mjesto. - Na Prvenstvu Republike Srpske, održanom u Srbcu za juniore do 16 godina, osvojio je I mjesto. - Na Državnom prvenstvu BiH za juniore do 16 godina, održanom u Prijedoru osvojio je III mjestou u igri parova. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Banja Luka“održanom u Banja Luci za juniore do 16. godina, osvojio je III mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Srbas“održanom u Srpcu za juniore do 16. godina, osvojio je II mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prijedor“održanom u Prijedoru za juniore do 16. godina, osvojio je II mjesto u singlu a u igri parova I. Dražen Pavičić - Na Državnom prvenstvu BiH za juniore do 16 godina, održanom u Prijedoru osvojio je III mjestou u igri parova. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prijedor“održanom u Prijedoru za juniore do 16. godina, osvojio je II mjesto u igri parova. Dragan Knežević - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prijedor“održanom u Prijedoru za juniore do 16. godina, osvojio je III mjesto u singlu a u igri parova II. Maja Inđić - Na Prvenstvu Republike Srpske održanom u Srbcu za juniorke do 16. godina, osvojila je II mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prijedor“održanom u Prijedoru za juniorke do 16. godina, osvojila je I mjesto. Anja Mršić - Na međunarodnom turniru „Prvenstvo Švabije“ održanom u Njemačkoj za juniorke do 16 godina osvojila je III mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prijedor“održanom u Prijedoru za juniorke do 16. godina, osvojila je II mjesto. Pojedinačni rezultati u kategoriji veterana: Nenad Jandrić - Na Državnom dvoranskom prvenstvu BiH za veterane +35 godina, održanom u Sarajevu osvojio je I mjestou. - Na međunarodnom ITF turniru održanom u Novom Sadu u Srboji za veterane +35. godina, osvojio je I mjesto. - Na međunarodnom ITF turniru održanom u Paliću u Srboji za veterane +35. godina, osvojio je III mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Banja Luka“održanom u Banja Luci za veterane +35. godina, osvojio je II mjesto. - Na Državnom prvenstvu BiH za veterane +35 godina, održanom u Brčkom osvojio je I mjestou. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Brčko“održanom u Brčom za veterane +35. godina, osvojio je I mjestoi u igri parova. - Na međunarodnom ITF Seniors turniru održanom u Prijedoru za veterane +35. godina, osvojio je II mjesto. Slobodan Vujković - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Banja Luka“održanom u Banja Luci za veterane +55. godina, osvojio je I mjesto u singlu i u igri parova. - Na Državnom prvenstvu BiH za veterane +55 godina, održanom u Brčkom osvojio je I mjestou u singlu i u igri parova. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prohema“održanom u Brčkom za veterane +55. godina, osvojio je I mjesto. - Na međunarodnom ITF Seniors turniru održanom u Prijedoru za veterane +55. godina, osvojio je II mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „ OP Match Ball “održanom u Banja Luci za veterane +55. godina, osvojio je I mjesto - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „Memorijal Toše Papića“održanom u Banja Luci za veterane +55. godina, osvojio je II mjesto. - Na masters turniru (16 najboljih teniserki) za veterane +55 godina održanom u Mostaru osvojio je III mjesto. Rajko Balaban - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „Mladost kup“održanom u Banja Luci za veterane +55. godina, osvojio je II mjesto - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Banja Luka“održanom u Banja Luci za veterane +55. godina, osvojio je I mjesto Leonard Samardžija - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Mladost“održanom u Banja Luci za veterane +35. godina, osvojio je III mjesto. - Na međunarodnom ITF Seniors turniru održanom u Prijedoru za veterane +35. godina, osvojio je III mjesto. Dragan Radetić - Na međunarodnom ITF Seniors turniru održanom u Prijedoru za veterane +35. godina, osvojio je II mjesto. Nenad Marijanović - Na međunarodnom ITF Seniors turniru održanom u Prijedoru za veterane +35. godina, osvojio je III mjesto. Šormaz Milivoj - Na međunarodnom ITF Seniors turniru održanom u Prijedoru za veterane +35. godina, osvojio je III mjesto.