log in

Takmičari 2009 godina

Učestvovali smo na turnirima iz takmičarskog kalendara Tenis Saveza BiH, ITF turnirima i nekim turnirima u SCG, Sloveniji, Hrvatskoj i turnirima iz kalendara Tenis Evrope. Rezultati koje je ostvario Tenis klub su sledeći: U 2009. godini osvojili smo 56 medalju: prvih mjesta osvojeno je 21 drugih mjesta osvojeno 17 trećih mjesta osvojeno je 18 Pojedinačni rezultati: Gavrilo Nović - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prijedor“održanom u Prijedoru za juniore do 10. godina, osvojio je III mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Vitez“održanom u Vitezu za juniore do 10. godina, osvojio je III mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Bjeljina“održanom u Bjeljini za juniore do 10. godina, osvojio je II mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prijedor“održanom u Prijedoru za juniore do 10. godina, osvojio je II mjesto. Đorđe Ilić Đorđe Ilić završio je takmičarsku sezonu kao najbolji teniser BiH do 14 godina (prvi na rang listi TS BiH). Za ovaj postignuti rezultat TS BiH dodjelio mu je plaketu najboljeg tenisera u kategoriji do 14 godiza za 2009. godinu. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „HIPO 2009“održanom u Banja Luci za juniore do 14. godina, osvojio je II mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Srbas“održanom u Srpcu za juniore do 14. godina, osvojio je I mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „NAJK KUP“održanom u Banja Luci za juniore do 14. godina, osvojio je I mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „BONITO KUP“održanom u Doboju za juniore do 14. godina, osvojio je I mjesto u singlu a u dublu III mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prijedor“održanom u Prijedoru za juniore do 14. godina, osvojio je I mjesto u singlu i dublu. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „HEAD KUP“održanom u Sarajevu za juniore do 14. godina, osvojio je I mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Banja Luka“održanom u Banja Luci za juniore do 14. godina, osvojio je II mjesto u igri parova. - Na međunarodnom turniru „GAP KUP“ održanom u Garmisch-Partenkirchenu u Njemačkoj za juniore do 14 godina osvojio je III mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Srbas“održanom u Srpcu za juniore do 16. godina, osvojio je II mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Banja Luka“održanom u Banja Luci za juniore do 16. godina, osvojio je III mjesto. Slađana Mikanović - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Srbas“održanom u Srpcu za juniorke do 14. godina, osvojila je II mjesto. Aleksa Milojica - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Srbas“održanom u Srpcu za juniore do 14. godina, osvojio je II mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Banja Luka“održanom u Banja Luci za juniore do 14. godina, osvojio je II mjesto u igri parova. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „BONITO KUP“održanom u Doboju za juniore do 14. godina, osvojio je II mjesto u singlu a u dublu III mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Prijedor“održanom u Prijedoru za juniore do 14. godina, osvojio je II mjesto u singlu a u igri parova I mjesto. - Na masters turniru (osam najboljih tenisera) za juniore do 14 godina održanom u Zenici osvojio je četvrto mjesto. Maja Inđić -- Na Državnom dvoranskom prvenstvu BiH za juniorke do 16 godina održanom u Širokom Brijegu osvojila je III mjestou. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „HIPO 2009“održanom u Banja Luci za juniorke do 16. godina, osvojila je III mjesto. -- Na Državnom prvenstvu BiH za juniorke do 16 godina održanom u Prijedoru osvojila je III mjestou. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Srbas“održanom u Srpcu za juniorke do 16. godina, osvojila je I mjesto. - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „BONITO KUP“održanom u Doboju za juniorke do 16. godina, osvojio je III mjesto. - Na međunarodnom turniru „GAP KUP“ održanom u Garmisch-Partenkirchenu u Njemačkoj za juniorke do 14 godina osvojila je III mjesto. - Na masters turniru (osam najboljih teniserki) za juniorke do 16 godina održanom u Zenici osvojila je II mjesto. Anja Mršić - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „HIPO 2009“održanom u Banja Luci za juniorke do 16. godina, osvojila je III mjesto. - Na međunarodnom turniru „GAP KUP“ održanom u Garmisch-Partenkirchenu u Njemačkoj za juniorke do 14 godina osvojila je II mjesto. Edin Avdić - Na turniru iz kalendara Tenis saveza BiH „OP Banja Luka“održanom u Banja Luci za juniore do 16. godina, osvojio je III mjesto.